top of page
brzoskwinia-v1.png

Zapomnij o nieskutecznych treningach! Wzmocnij ciało i zbuduj piękne pośladki z projektem Booty Booster


Projekt treningowy na miarę Twoich możliwości, z którym w prosty i bezpieczny sposób wzmocnisz swoje ciało i zwiększysz pewność siebie. Zamknięta grupa wsparcia i skuteczny plan treningowy – otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrealizować swój cel.
 

bb.png
O projekcie

Booty Booster - nowy wymiar Twojego treningu


W dzisiejszych czasach, kiedy wiele kobiet ma napięty grafik, zależy im na skutecznym treningu, który pozwoli im na budowanie pięknie ukształtowanego ciała oraz poprawę wyglądu swojej sylwetki. Często jednak brakuje im motywacji i wiedzy na temat ćwiczeń, które pozwolą osiągnąć zamierzone cele.

Znalezienie odpowiedniego planu treningowego często bywa trudne, a wiele z nich nie uwzględnia indywidualnych potrzeb i preferencji kobiet. Ponadto, nie każdy trening jest skuteczny, co może prowadzić do frustracji i braku postępów.

Mój autorski projekt treningowy został opracowany, z myślą o kobietach. Zawiera on dobrze
wyważone ćwiczenia i łatwe w wykonaniu treningi, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele. Dzięki mojemu skutecznemu planowi treningowemu będziesz w stanie wzmocnić swoje ciało, zbudować piękne pośladki oraz poprawić wygląd swojej sylwetki.

Odkryj nowe możliwości i przekonaj się, że
60 minutowy trening może być nie tylko skuteczny, ale także przyjemny!

 

execution.png

Kompleksowe
podejście


Projekt stworzony po to, abyś mogła wycisnąć maksimum ze swoich treningów. W planie treningowym znajdziesz trzy główne i dwie dodatkowe jednostki treningowe — trzy godziny w tygodniu wystarczą, żebyś mogła osiągnąć swój cel. Dokładna rozgrzewką jest bardzo ważna w treningu, dlatego do każdej jednostki treningowej rozpisałem szczegółowe ćwiczenia przygotowujące Cię pod główną część treningu.

goal (1).png

Nieustanny
progres


Co 4 tygodnie tworzę dla Ciebie nowy plan treningowy, żeby zapobiec monotonii i zmaksymalizować efekty treningowe. W celu dostosowania treningu do Twoich potrzeb, poziomu zaawansowania i posiadanego sprzętu, umieściłem w planie treningowy wiele zamienników i alternatywnych wersji większości ćwiczeń. Cel każdego kolejnego planu ustalam z podopiecznymi i dostosowuje ćwiczenia pod ich potrzeby. Także masz realny wpływ na to, co będzie znajdowało się w planie treningowym.
 

communication.png

Profesjonalne
wspracie


Wszystkie ćwiczenie w planie zawierają hiperłącze do wersji wideo, dzięki czemu będziesz wiedziała, jak poprawnie wykonać konkretne ćwiczenie. Uczestnicząc w projekcie, masz stały dostęp do kontaktu ze mną i zamkniętą grupą. Dlatego, w momencie pojawienia się problemu (np. brak pewności poprawnej techniki, spadek motywacji czy brak możliwości wykonania danego ćwiczenia) służę pomocą i wsparciem.

O autorze

Nie trać czasu na szukanie skutecznych ćwiczeń

_MG_1338.JPG


Cześć, z tej strony Kacper Dobrowolski znany jako Pan Dupek.

Nie jestem ekspertem od sportów sylwetkowych, ale będąc magistrem fizjoterapii, mam wiedzę, która pozwala mi
tworzyć bezpieczne i skuteczne plany treningowe. Od 2015 roku zdobywam cenne doświadczenie w treningu siłowym, sprawdzając i testując różne metody na własnej skórze. Dzięki temu mogę w profesjonalny sposób pomóc osobom, które chcą wzmocnić ciało i poprawić swoją sylwetkę.

Trenując na siłowni, przez większość czasu sam rozpisywałem sobie plany treningowe. Nie były one jednak idealne, ponieważ wrzucałem w plan tylko ćwiczenia, które lubiłem robić, a nie te, które pozwoliłyby mi osiągnąć cel.

Wszystko zmieniło się, gdy zacząłem współpracę z trenerem, który spojrzał na mnie krytycznym okiem i dostosował ćwiczenia pod moje potrzeby. Od tamtego momentu nie tylko zrobiłem
większy progres, ale też z radością chodzę na siłownię i wykonuję swoje treningi (5 razy w tygodniu).

Zapraszam Cię do Projektu Dupka, z którym w prosty i skuteczny sposób osiągniesz wymarzoną sylwetkę. Zadbam o Twoją motywację i zrobię wszystko, żebyś mogła dostosować plan do swojego poziomu zaawansowania i dostępnego sprzętu.

 

Opinie

Opinie podopiecznych, którzy dołączyli do Projektu
 

cytat góra.png
cytat dół.png
Wcześniej nie chodziłam na siłownię, bo nie umiałam sobie ułożyć planu treningowego, a nawet jeśli jakiś bym ułożyła, miałabym wątpliwości czy jest on dobrze ułożony. Ćwiczenia w projekcie są fajnie ułożone, proste, bez zbędnych udziwnień. Wszystko jasno wytłumaczone i co najważniejsze, linki do filmików z danym ćwiczeniem to sztos. Dobrym pomysłem było stworzenie „grupy wsparcia”, gdzie możemy liczyć na porady dot. ćwiczeń czy diety oraz sugerować co byśmy chciały realizować w kolejnych planach. Cieszę się, że również poza grupą mogę liczyć na Twoje wsparcie i konsultacje, doceniam Twoje zaangażowanie w projekt.
rating.png
Ewelina
Solecka-Wyrwisz
cytat góra.png
cytat dół.png
Projekt zmotywował mnie do ruszenia się na siłownie. Z planem ćwiczy się dużo lepiej, nie robię bezsensownych ćwiczeń, tylko zawsze trzymam się planu. Gdy ktoś się pyta o dołączenie do projektu czy pójdzie na siłownie to zawsze polecam.
rating.png
Natalia
Krzyszkowska
Dla kogo?

Czy ten Projekt jest dla Ciebie?
 


Nie kupuj dostępu do Booty Booster, jeśli myślisz, że:
Uzyskasz nagłą i ekstremalną utratę tkanki tłuszczowej.
 
Osiągniesz szybkie efekty bez żadnego wysiłku.
 
Efekty są trwałe i nie wymagać dalszej pracy.
 
Uzyskasz wymarzoną sylwetkę bez przykładania się do treningów.
 
Cardio to jedyny sposób na utratę tkanki tłuszczowej.
 

Booty Booster jest dla Ciebie, jeśli chcesz:
Zwiększyć siłę i wzmocnić swoje ciało.
 
Poprawić wygląd pośladków i swojej sylwetki.
 
Zwiększyć pewność siebie.
 
Poprawić samopoczucie i poziom energii.
 
Utrzymać motywację do regularnych ćwiczeń.
 
Oferta

Już teraz dołącz do Booty Booster


Podstawą skutecznych treningów jest dobry plan treningowy i systematyczność. Wymarzoną sylwetkę możesz więc osiągnąć samodzielnie, układając sobie treningi i sumiennie wykonując je na siłowni. O ile z systematycznością nie ma większego problemu, tak w tworzenie odpowiedniego planu nie jest takie proste.

Jeśli chcesz oszczędzić sobie czasu i nerwów, dołącz do Booty Booster. Odkryj
nowe możliwości i przekonaj się, że trening może być nie tylko skuteczny, ale także przyjemny!

 

Booty Booster (3 miesiące)

99 zł

99

Co miesiąc

Ważny przez 3 miesiące/y

3 skuteczne plany treningowe

Do wyboru: plan na siłownię i do domu

Stały kontakt z trenerem

Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia

Booty Booster (1 miesiąc)

123 zł

123

Ważny przez miesiąc

Skuteczny plan treningowy

Do wyboru: plan na siłownię i do domu

Stały kontakt z trenerem

Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia

Booty Booster (6 miesięcy)

89 zł

89

Co miesiąc

Ważny przez 6 miesiące/y

6 skutecznych planów treningowych

Do wyboru: plan na siłownię i do domu

Stały kontakt z trenerem

Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia

FAQ
 • Czym jest Booty Booster?
  Booty Booster to skuteczny plan treningowy, który został opracowany z myślą o kobietach, które chcą poprawić swoją sylwetkę i zbudować pośladki. W ramach Projektu otrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy wsparcia.
 • Czy Booty Booster jest skuteczny?
  Tak, plany treningowe w Booty Booster został opracowany przez doświadczonego trenera personalnego i jest oparty na wiedzy naukowej. W połączeniu z grupą wsparcia Projekt pozwala na osiągnięcie zadowalających wyników.
 • Jakie korzyści przynosi udział w Booty Booster?
  Udział w Booty Booster pozwala na poprawę sylwetki i zbudowanie pośladków, co wpływa pozytywnie na samopoczucie i pewność siebie. W ramach Booty Booster otrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, gdzie będziesz mogła dzielić się swoimi postępami i otrzymywać wsparcie od innych uczestniczek.
 • Czy potrzebuję specjalnego sprzętu do wykonywania ćwiczeń z planu?
  Nie, większość ćwiczeń w planie można wykonywać bez specjalnego sprzętu. Trenując na siłowni, wymagany jest jedynie podstawowy sprzęt dostępny na siłowni tak jak hantle, sztanga czy gumy oporowe. W treningu domowym jedyne co potrzebujesz to plecak i butelki z wodą.
 • Czy dołączenie do Booty Booster wymaga wcześniejszego doświadczenia w treningu?
  Nie, Booty Booster jest dostosowany dla każdego poziomu zaawansowania. W planie treningowym znajdują się ćwiczenia dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.
 • Jak długo trwa udział w Booty Booster?
  Dostęp do Booty Booster można wykupić na 1, 3 i 6 miesięcy, gdzie co 4 tygodnie tworzę nowy plan treningowy, z którym będziesz trenować.
 • Czy otrzymam jakieś wsparcie ze strony trenera podczas wykonywania ćwiczeń?
  Tak, w ramach Booty Booster otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, gdzie będziesz mogła zadawać pytania i otrzymywać wsparcie ode mnie oraz innych uczestniczek.
bottom of page