top of page

Odważ się na trening personalny
i zdobądź siłę oraz piękno swojego ciała.


Trening personalny, dzięki którym zobaczysz, że ćwiczenie na siłowni nie to nic strasznego. Pokażę Ci, że treningi mogą być proste, przyjemne i skuteczne. Przestań marnować czas na próbowanie — zacznij trenować z trenerem.
 

_MG_2040.JPG
_MG_1628.JPG

Treningi personalne


Wzmocnij swoje ciało i popraw sylwetkę
 

Trening dostosowanych do Twoich potrzeb (60 min)
 

Nauka wykonywania poprawnych ćwiczeń
 

Spokojne, przestronne miejsce przystosowane do treningów personalnych
 

trening od 130 zł

O treningach

Trenuj z trenerem i zyskaj na jakości ćwiczeń!


Masz już dość treningów, które nie przynoszą zadowalających efektów? Masz ochotę na poprawę swojego zdrowia, kondycji i sylwetki, ale nie wiesz, jak to zrobić samodzielnie? Nie martw się, to normalne!

Wielu ludzi nie wie, jak skutecznie trenować, by osiągnąć pożądane efekty i nie nabawić się kontuzji. Często też tracą motywację, gdy nie widzą szybkich rezultatów.

Trening personalny to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, dostosuję plan treningowy do Twoich indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę Twoje cele i możliwości. Otrzymasz kompleksowe wsparcie w zakresie ćwiczeń, a także motywację do regularnych treningów. Dzięki temu,
osiągniesz szybciej swoje cele i będziesz miała pewność, że ćwiczysz bezpiecznie i skutecznie.

Zainwestuj w siebie i zacznij trenować ze mną już dziś!

 

return-on-investment.png

Inwestycja
w siebie


Warto pamiętać, że trening personalny to inwestycja w Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Oczywiście, cena może być ważnym czynnikiem, ale warto wziąć pod uwagę, że jakość treningów i doradztwa trenera jest bezcenna. Ponadto, istnieją różne opcje finansowe, takie jak pakiety treningowe, które mogą zmniejszyć koszty poszczególnego treningu.

support.png

Indywidualne
podejście


Przed rozpoczęciem treningów, przeprowadzę z Tobą wywiad i badania sprawnościowe, aby dokładnie poznać Twoje cele i aktualny stan zdrowia. Następnie przygotuję plan treningowy, dostosowany do Twojego poziomu zaawansowania, tak aby był on dla Ciebie wyzwaniem, ale jednocześnie był bezpieczny i skuteczny. Otrzymasz również motywację, abyś trzymała się planu. W razie potrzeby zmienię ćwiczenia lub dostosuje je do Twoich potrzeb.
 

health-insurance.png

Bezpieczeństwo
i komfort


Posiadam niezbędne kwalifikacje
i doświadczenie, aby zapewnić Ci trening bezpieczny dla Twojego zdrowia. Podczas treningów zapewnię Ci bezpieczną komfortową atmosferę, dzięki czemu będziesz mogła czuć się swobodnie i skupić na swoim treningu.

O autorze

Nie trać czasu na szukanie skutecznych ćwiczeń

_MG_1338.JPG


Cześć, z tej strony Kacper Dobrowolski znany jako Pan Dupek.

Nie jestem ekspertem od sportów sylwetkowych, ale będąc magistrem fizjoterapii, mam wiedzę, która pozwala mi
prowadzić bezpieczne i skuteczne treningi personalne. Od 2015 roku zdobywam cenne doświadczenie w treningu siłowym, sprawdzając i testując różne ćwiczenia na własnej skórze. Dzięki temu mogę w profesjonalny sposób pomóc osobom, które chcą wzmocnić ciało i poprawić swoją sylwetkę.

Rozpoczynając swoją przygodę z treningami, robiłem to na własną rękę. Nie raz przepłaciłem za to kontuzją, która eliminowała mnie z treningów na kilka, czasem nawet kilkadziesiąt dni. Niedostateczna wiedza na temat treningów często powodowała utratę motywację i brak efektów.

Wszystko zmieniło się wraz ze zdobywaniem doświadczenia i uczeniem się na własnych błędach. Pomocne były ukończone szkolenia i kursy, a także napisanie magisterki z fizjoterapii. To wszystko pozwoliło mi usystematyzować wiedzę.


Zapraszam Cię na treningi personalne, gdzie zadbam o Twoją motywację i dostosuję ćwiczenia do Twojego poziomu zaawansowania, potrzeb oraz możliwości zdrowotnych.

 

Opinie

Opinie podopiecznych, korzystających z treningów personalnych
 

cytat góra.png
cytat dół.png
Wykonywanie ćwiczeń na własną rękę nie przynosiło efektów. Właściwie już podczas pierwszego treningu widziałam kolosalną różnice pomiędzy ćwiczeniem z trenerem a chodzeniu sobie na siłownie i robieniu nie do końca przemyślanych ćwiczeń. Nareszcie mam poczucie, że chodzenie na siłownie i ćwiczenie mają jakiś sens.
rating.png
Dominika
Przewoźna
cytat góra.png
cytat dół.png
Szukałam trenera, który słucha i dostosowuje plan treningowy do celu podopiecznego. I oczywiście takiego, który wie jak pomóc zbudować kobiece kształty 🙂 Po kilku pierwszych treningach uświadomiłam sobie, że współpraca rzeczywiście jest przydatna. Proces trwa, ale czuję, że uda mi się wspólnie z trenerem osiągnąć wymarzone efekty.
rating.png
Anna
Pijanka
cytat góra.png
cytat dół.png
Byłem sfrustrowany trenując na własną rękę. Po pierwszych efektach, gdy problemy przestały znikać uświadomiłem sobie, że ta współpraca jest przydatna. Teraz życie się bardziej uporządkowało i działam według ustalonej rutyny/porządku.
rating.png
Axel
Rutkowski
Dla kogo?

Czy treningi personalne są dla Ciebie?
 


Nie kupuj treningów personalnych, jeśli myślisz, że:
Po jednym treningu zobaczysz znaczącą zmianę w swoim ciele.
 
Trener będzie robił za Ciebie całą robotę.
 
Uzyskasz nagłą i ekstremalną utratę tkanki tłuszczowej.
 
Trening zapewni Ci stałe rezultaty bez dalszej pracy i wysiłku.
 
Cardio to jedyny sposób na utratę tkanki tłuszczowej.
 

Treningi personalne są dla Ciebie, jeśli chcesz:
Zwiększyć siłę, wzmocnić swoje ciało i poprawić sylwetkę.
 
Motywację i wsparcie w osiąganiu celów treningowych.
 
Nauczyć się poprawnie wykonywać ćwiczenia.
 
Poprawić zdrowie, samopoczucie i poziom energii.
Poprawić postawę ciała.
 
Oferta

Już teraz rozpocznij treningi personalne!


Podstawą bezpiecznych a zarazem skutecznych treningów jest poprawna technika, dobry plan treningowy i systematyczność. Wymarzoną sylwetkę możesz więc osiągnąć samodzielnie układając sobie treningi i sumiennie wykonując je na siłowni. O ile systematyczność nie jest większym problemem, tak w tworzenie odpowiedniego planu i wykonywaniem poprawnie ćwiczeń już tak.

Jeśli nie chcesz marnować czasu i narażać się na błędy, umów się na trening. Pokażę Ci 
poprawną technikę ćwiczeń. Otrzymasz wsparcie i zobaczysz, że trening może być nie tylko skuteczny, ale także przyjemny!

 

_MG_1628.JPG

Treningi personalne


Wzmocnij swoje ciało i popraw sylwetkę
 

Trening dostosowanych do Twoich potrzeb (60 min)
 

Nauka wykonywania poprawnych ćwiczeń
 

Spokojne, przestronne miejsce przystosowane do treningów personalnych
 

trening od 130 zł

FAQ
 • Czym jest Booty Booster?
  Booty Booster to skuteczny plan treningowy, który został opracowany z myślą o kobietach, które chcą poprawić swoją sylwetkę i zbudować pośladki. W ramach Projektu otrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy wsparcia.
 • Czy Booty Booster jest skuteczny?
  Tak, plany treningowe w Booty Booster został opracowany przez doświadczonego trenera personalnego i jest oparty na wiedzy naukowej. W połączeniu z grupą wsparcia Projekt pozwala na osiągnięcie zadowalających wyników.
 • Jakie korzyści przynosi udział w Booty Booster?
  Udział w Booty Booster pozwala na poprawę sylwetki i zbudowanie pośladków, co wpływa pozytywnie na samopoczucie i pewność siebie. W ramach Booty Booster otrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, gdzie będziesz mogła dzielić się swoimi postępami i otrzymywać wsparcie od innych uczestniczek.
 • Czy potrzebuję specjalnego sprzętu do wykonywania ćwiczeń z planu?
  Nie, większość ćwiczeń w planie można wykonywać bez specjalnego sprzętu. Trenując na siłowni, wymagany jest jedynie podstawowy sprzęt dostępny na siłowni tak jak hantle, sztanga czy gumy oporowe. W treningu domowym jedyne co potrzebujesz to plecak i butelki z wodą.
 • Czy dołączenie do Booty Booster wymaga wcześniejszego doświadczenia w treningu?
  Nie, Booty Booster jest dostosowany dla każdego poziomu zaawansowania. W planie treningowym znajdują się ćwiczenia dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.
 • Jak długo trwa udział w Booty Booster?
  Dostęp do Booty Booster można wykupić na 1, 3 i 6 miesięcy, gdzie co 4 tygodnie tworzę nowy plan treningowy, z którym będziesz trenować.
 • Czy otrzymam jakieś wsparcie ze strony trenera podczas wykonywania ćwiczeń?
  Tak, w ramach Booty Booster otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, gdzie będziesz mogła zadawać pytania i otrzymywać wsparcie ode mnie oraz innych uczestniczek.
bottom of page