top of page

Efekty i opinie podopiecznych

Magdalena.B.png

Po 40 też można osiągnąć cel. W moim przypadku cellulit zmniejszył się dzięki ćwiczeniom. Próbowałam zabiegów estetycznych. Na mnie nie podziałało, tak jakbym tego chciała. Czy warto trenować pod okiem trenera? Zdecydowanie tak! Współpracując z trenerem, nie popełniasz tych samych błędów, które powodują zerowy progres. Z Panem Dupkiem zaczęłam późno, bo zawsze myślałam, że potrzebuje trenera (bo w necie jest wszystko). Dziewczyny! Kto jak nie my o siebie zawalczymy.

Z planem efekty widoczne już po 4 tygodniach.
W tym czasie z planem zrobiłam więcej niż
przez ostatni rok sama.

*Różnica widoczna na zdjęciu, to efekt 8 miesięcy współpracy.

Agnieszka.png

Z całego serca polecam współpracę z Kacprem i Olą. Wreszcie po wielu latach zróżnicowanych treningów czuję, że wymarzona sylwetka jest w zasięgu i że ją po prostu osiągnę. Czy warto zacząć przygodę z Panem Dupkiem? TAK, TAK i jeszcze raz TAK. Profesjonalizm, olbrzymi zakres wiedzy, kreatywność, indywidualne podejście do klienta, bieżący kontakt, mega wsparcie i motywacja to tylko kilka zalet tej wspaniałej treningowo - dietetycznej pary. Po blisko 4 miesiącach współpracy czekam na więcej i nie mam zamiaru rezygnować z ich pomocy, gdyż nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłych i jednostajnych treningów.

Milena.png

Osobiście bardzo polecam Pana Dupka i myślę, że nie ma nad czym się zastanawiać jeśli chcemy: zróżnicowane i efektywne ćwiczenia, stały kontakt i mnóstwo motywacji, a przede wszystkim wymarzoną sylwetkę!

Natalia.png

Współpraca z Panem Dupkiem dała i daje mi ogromną satysfakcję z tego, co robię. Każdy trening jest przyjemnością. Patrzenie w lustro już po miesiącu współpracy było ogromną motywacją do dalszej przemiany. Plan treningowy jest precyzyjny i zindywidualizowany.

Powiem tyle:
plan treningowy od Pana Dupka
+

odpowiednia dieta
+
cierpliwości i systematyczność
=
ogromny sukces i zadowolenie

Katarzyna.png

Treningi są przygotowane kompleksowo. Zawierają rozgrzewkę, mobilizację i aktywację. Kacper dostosowuje wszystko pod ilość czasu, którym dysponujecie oraz posiadany sprzęt, jeśli będziecie trenować w domu. Ćwiczenia również są dobierane indywidualnie. Jeśli nie lubisz jakiegoś ćwiczenia, to Kacper nie będzie Cię nimi katował. Kontakt z Panem Dupkiem jest cały czas i zawsze opowiada na pytania. Kacper monitoruje progres raz w tygodniu udostępniając tabelki do uzupełniania.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy, to ja serdecznie polecam. Przez 3 miesiące z Panem Dupkiem zrobiłam więcej niż przez rok sama.

Joanna.png

Do tej pory sądziłam, że budowanie pośladków w domu jest prawie niemożliwe (szczególnie w okresie redukcji), ale o dziwo z naleśników w końcu udało się zrobić kawał mięcha. Mało tego, brzuch z dnia na dzień jest coraz szczuplejszy, "boczki" się redukują, a ręce stają się coraz silniejsze, więc już nie mogę doczekać się wakacyjnej formy!"

bottom of page