top of page

KIM JEST PAN DUPEK?

Cześć, z tej strony Kacper Dobrowolski znany jako Pan Dupek.

Nie jestem ekspertem od sportów sylwetkowych, ale będąc magistrem fizjoterapii, mam wiedzę, która pozwala mi prowadzić treningi oraz tworzyć skuteczne plany treningowe. Od 2015 roku zdobywam cenne doświadczenie w treningu siłowym, sprawdzając i testując różne ćwiczenia na własnej skórze. Dzięki temu w profesjonalny sposób pomagam osobom, które chcą wzmocnić ciało, poprawić swoją sylwetkę i w końcu poczuć się pewnie.

zdjęcie.png

Rozpoczynając swoją przygodę z treningami, robiłem to na własną rękę. Nie raz przepłaciłem za to kontuzją, która eliminowała mnie z treningów na kilka, czasem nawet kilkadziesiąt dni. Niedostateczna wiedza na temat treningów często powodowała utratę motywację i brak efektów.

Wszystko zmieniło się wraz ze zdobywaniem doświadczenia i uczeniem się na własnych błędach. Pomocne były ukończone szkolenia i kursy, a także napisanie magisterki z fizjoterapii. To wszystko pozwoliło mi usystematyzować wiedzę.

Od kilku lat na social mediach dzielę się swoją wiedzą z zakresu szeroko pojętego treningu (treningu pośladków, treningu kobiet). Wierzę, że informacje znajdujące się na tej stronie i na moich social mediach okażą się pomocne w poszerzeniu Twojej wiedzy. Dzięki nim dowiesz się, jak efektywnie wymodelować ciało, aby miało kobiece kształty i nie zrobić sobie przy tym krzywdy. Sądzę, że wiedza, którą przekazuję, sprawi, że będziesz w stanie stworzyć swój własny, efektywny plan treningowy niezależnie czy trenujesz w domu, czy na siłowni.

FACEBOOK

INSTAGRAM

bottom of page