top of page

Polityka prywatności www.pandupek.pl

 1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Kacper Dobrowolski z siedzibą w Skarbimierz Osiedle, ul. Akacjowa 4b/15, NIP: 7471917753, REGON: 386700132.
   

 2. Otrzymujemy, zbieramy i przechowujemy wszelkie informacje, które wprowadzasz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w jakikolwiek inny sposób. Ponadto zbieramy adres protokołu internetowego (IP) używany do połączenia komputera z Internetem; Zaloguj się; adres e-mail; hasło; informacje o komputerze i połączeniu oraz historia zakupów. Możemy używać narzędzi programowych do pomiaru i gromadzenia informacji o sesji, w tym czasów odpowiedzi strony, długości wizyt na określonych stronach, informacji o interakcji na stronie oraz metod używanych do opuszczania strony. Gromadzimy również dane osobowe (w tym imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, komunikaty); szczegóły płatności (w tym informacje o karcie kredytowej), komentarze, opinie, recenzje produktów, rekomendacje i profil osobisty.
   

 3. Kiedy przeprowadzasz transakcję na naszej stronie internetowej, w ramach tego procesu, zbieramy dane osobowe, które nam przekazujesz, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie z określonych powyżej powodów.
   

 4. Gromadzimy takie dane nieosobowe i osobowe w następujących celach:
  - Aby świadczyć i obsługiwać Usługi;
  - Aby zapewnić naszym Użytkownikom stałą pomoc dla klientów i wsparcie techniczne;
  - Aby móc kontaktować się z naszymi gośćmi i użytkownikami za pomocą ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień dotyczących usług oraz wiadomości promocyjnych;
  - W celu tworzenia zagregowanych danych statystycznych i innych zagregowanych i / lub wywnioskowanych informacji nieosobowych, które my lub nasi partnerzy biznesowi mogą wykorzystywać do świadczenia i ulepszania naszych odpowiednich usług;
  - Aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami.

   

 5. Nasza firma jest hostowana na platformie Wix.com. Wix.com udostępnia nam platformę internetową, która umożliwia nam sprzedaż naszych produktów i usług. Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem magazynu danych, baz danych i ogólnych aplikacji Wix.com Wix.com. Przechowują Twoje dane na bezpiecznych serwerach za zaporą ogniową.

  Wszystkie bramki płatności bezpośrednich oferowane przez Wix.com i używane przez naszą firmę są zgodne ze standardami określonymi przez PCI-DSS, zarządzanymi przez PCI Security Standards Council, która jest wspólnym wysiłkiem marek takich jak Visa, MasterCard, American Express i Discover. Wymagania PCI-DSS pomagają zapewnić bezpieczne przetwarzanie danych karty kredytowej przez nasz sklep i jego dostawców usług.

   

 6. Możemy skontaktować się z Tobą, aby powiadomić Cię o Twoim koncie, rozwiązać problemy z Twoim kontem, rozwiązać spór, pobrać należne opłaty lub pieniądze, sondować Twoje opinie za pomocą ankiet lub kwestionariuszy, przesyłać aktualizacje o naszej firmie lub w razie potrzeby aby skontaktować się z Tobą w celu wyegzekwowania naszej Umowy z użytkownikiem, obowiązujących przepisów krajowych oraz wszelkich umów, które możemy zawrzeć z Tobą. W tym celu możemy kontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości tekstowych i poczty.
   

 7. Jeśli nie chcesz, abyśmy już przetwarzali Twoje dane, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt.pandupek@gmail.com.
   

 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o częste jej sprawdzanie. Zmiany i wyjaśnienia zaczną obowiązywać natychmiast po ich opublikowaniu na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej polityce, powiadomimy Cię tutaj, że została zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, wykorzystujemy i / lub ujawniamy to.
   

 9. Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, zmienić lub usunąć jakiekolwiek dane osobowe, które posiadamy o Tobie, możesz skontaktować się z nami pod adresem kontakt.pandupek@gmail.com.
   

 10. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od www.pandupek.pl i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis Wix.com. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

bottom of page