top of page

NOWY PROJEKT TRENINGOWY #ProjektDupka

Zaktualizowano: 4 lis 2022

Długo chodziło mi po głowie stworzenie projektu treningowego, który zjednoczy ludzi i przyniesie wiele wymiernych profitów. Zatem...


Czym jest Projekt Dupka?

Projekt Dupka to autorski, internetowy program treningu siłowego dla kobiet. Ćwiczenia siłowe występujące w planach treningowych angażują całe ciało i są bardzo skuteczne w maksymalizowaniu efektów sylwetkowych, składu ciała, siły i celów sportowych.


Członkowie otrzymują treningi co 4 tygodnie. Projekt Dupka opiera się na procesie progresywnego obciążania. Treningi zmieniają się co miesiąc, ale zawierają wspólne, podstawowe wzorce ruchowe.


Celem Projektu Dupka jest umożliwienie ciągłych, długoterminowych postępów siłowych i sylwetkowych. Przenieś swój trening na wyższy poziom i popraw swoją sylwetkę trenując zaledwie 3 godziny tygodniowo!

 

Czy ten plan będzie można wykonywać w domu?


Program treningowy zawiera dwie wersje - jedną na siłownię, a drugą do domu. Obie wersje są zapisane w jednym pliku PDF. Dzięki temu, jeśli masz więcej sprzętu domowego, to możesz wymieniać ćwiczenia dostosowując trening możliwie jak najbardziej pod siebie.

 

Projekt Dupka to więcej niż zwykła rozpiska treningowa!

W Projekcie Dupka otrzymasz program treningowy, w którym w czytelny sposób opisana jest progresja poszczególnych ćwiczeń, ilość powtórzeń, serii oraz bardzo ważny w każdym planie tydzień deload.


Każde ćwiczenie, które znajduje się w planie, zawiera specjalny link do wersji wideo, aby osoba wykonująca ćwiczenie wiedziała, w jaki sposób powinna je wykonać. Filmik jest krótki, przejrzysty i dokładnie wyselekcjonowany.


Dodatkowo w planie treningowym znajdują się zamienniki poszczególnych ćwiczeń, aby każdy mógł dostosować plan do swojego poziomu zaawansowania, swoich możliwości i celu treningowego - masa, utrzymanie, redukcja.


 

Specjalne spotkania na żywo!

Minimum raz na 2 tygodnie będzie odbywał się LIVE, w którym wspólnie będziemy się uczyć. Zamierzam omówić plan treningowy i technikę poszczególnych ćwiczeń. Będzie również sekcja pytań i odpowiedzi oraz wiele innych ciekawych rzeczy, na które wpływ będą miały osoby z grupy zamkniętej Projektu Dupka.

 

Bonus w Projekcie Dupka #konkurs

Projekt Dupka niesie ze sobą wiele profitów. Zmiana sylwetki, zbieranie i wymiana doświadczenia, uczenie się na błędach, wzajemna motywacja i nauka to główne profity projektu. W samym Projekcie Dupka będzie również konkurs na przemianę sylwetki. Do wygrania będą bardzo ciekawe nagrody. Między innymi lektury od Galaktyka, voucher na paznokcie i trening personalny z moją osobą.

Regulamin konkursu na przemianę z Projektem Dupka
.pdf
Pobierz PDF • 314KB
 

Zamknięta grupa

#teamDupka Wspaniała, wspierająca się społeczność, gdzie:

  • dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem,

  • uczymy się na błędach,

  • wyciągamy cenne wnioski,

  • osiągamy wspaniałe efekty.


Wspólnymi siłami utrzymamy motywację na wysokim poziomie, co sprawi, że wykonywane treningi będą systematyczne, a przygoda z ćwiczeniami będzie trwała w nieskończoność #uzależnienie. Niestety bez jakiegokolwiek zaangażowania z Twojej strony i ze strony innych osób, ten plan się nie uda.


68 wyświetleń0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page